Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

20.06.2021 r.

 

  1. Od dzisiejszej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku niedzielnej Mszy św., udzielona przez naszego ks. Biskupa w związku z pandemią. Zapraszamy wszystkich Parafian do uczestniczenia we Mszy św. Pan Jezus czeka na każdego z nas z utęsknieniem, by się nam udzielać bez reszty w komunii św. Odpowiedzmy na Jego wezwanie i miłujmy Go.
  2. W poniedziałek o godzinie 18.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu Pańskim.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do kościoła parafialnego codziennie po Mszy św. o godzinie 19.00, zaś do kaplicy na Jaszczurówce po Mszy św. o godzinie 17.00.
  4. W środę spotkanie biblijne dla dorosłych, a w sobotę dla młodzieży.
  5. W czwartek 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W piątek 25 czerwca o godzinie 9.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców, aby podziękować Panu Bogu za Rok Szkolny 2020/2021.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia Gość Niedzielny.

ks. Andrzej Jerominek MIC, proboszcz

 
 
 
Facebook

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Miłosierdzia Bożego , siedziba: ul. Cyrhla 37, Zakopane 34 - 500.