Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

11.04.2021 r.

  

  1. Dziś obchodzimy odpust parafialny. Msze św. jak w każdą niedzielę, a główna Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godzinie 11.30 i zakończymy ją procesją wokół kościoła. O godzinie 15.00 zapraszamy na „Godzinę Miłosierdzia”, aby w postawie adoracji okazać Panu Jezusowi wdzięczność za Jego miłosierną miłość względem nas.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy trwali na nowennie do Miłosierdzia Bożego przygotowującej nas do dzisiejszej uroczystości.
  3. Uroczystość Miłosierdzia Bożego rozpoczyna w Kościele 77 Tydzień Miłosierdzia, który obchodzimy pod hasłem „Jesteśmy wezwani do miłosierdzia”. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Caritas.
  4. W środę spotkanie biblijne dla dorosłych, a w sobotę dla młodzieży.
  5. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. W najbliższą sobotę zapraszamy Misericordian na Różaniec na godzinę 18.30.
  7. W niedzielę za tydzień rozpocznie się 13 Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim będą słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35).
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia Gość Niedzielny.
  9. Liceum Ogólnokształcące Księży Pijarów w Krakowie zaprasza na wirtualny dzień otwarty w najbliższą sobotę 17 kwietnia. Informacje na stronie www.liceum.pijarzy.pl
  10. W zeszłym tygodniu odszedł do Pana Śp. Adam Majerczyk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

ks. Andrzej Jerominek MIC, proboszcz

 
 
 
Facebook

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Miłosierdzia Bożego , siedziba: ul. Cyrhla 37, Zakopane 34 - 500.