Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.06.2024 r

 

 

  1. W środę zapraszamy na spotkanie biblijne do Domu Zakonnego.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na godzinę 18.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia. O 19.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji powołań zwłaszcza do Zgromadzenia Marianów. Tego dnia w naszej Archidiecezji przypada Uroczystość poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej
  3. W najbliższy piątek przypada I piątek miesiąca. Tego dnia udamy się z posługą sakramentalną do chorych.
  4. W sobotę zapraszamy na godzinę 18.30 Misericordian i wspólnoty różańcowe na wspólny Różaniec i wymianę tajemnic różańcowych.
  5. W niedzielę 14.07.2024 r., będziemy gościć w naszym kościele wolontariusza Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego "Młodzi Światu" z Krakowa. Podzieli się z nami świadectwem pracy na misjach. Po Mszy Świętej będzie możliwość nabycia pamiątek przywiezionych z krajów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na budowę przedszkola w afrykańskiej Tanzanii. Więcej na temat tego projektu można przeczytać na stronie wolontariatu.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  7. Witamy wszystkich miłych nam Gości odpoczywających na wakacjach i życzymy dobrego wypoczynku.

ks. Andrzej Jerominek MIC, proboszcz

 

 

  

 
 
 
Facebook

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Miłosierdzia Bożego , siedziba: ul. Cyrhla 37, Zakopane 34 - 500.