Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

21.04.2024 r.

 

  1. Dziś w Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza do Zgromadzenia Księży Marianów.
  2. Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwa: we wtorek na Nieszpory za zmarłych o godzinie 18.30, w środę na nabożeństwo do Matki Bożej Miłosierdzia, w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 18.30 i w piątek na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. W kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na wyjazd do Krakowa na beatyfikację ks. Michała Rapacza, która odbędzie się w dniu 15 czerwca.
  4. W tym tygodniu we wtorek przypada uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.
  5. W środę zapraszamy na spotkanie biblijne.
  6. W związku z tym, że w dniu 25 kwietnia przypada święto św. Marka, tego dnia będziemy pamiętać w modlitwie o naszym arcybiskupie Marku Jędraszewskim oraz o pracującym w naszej parafii ks. Marku Kordaszewskim MIC, któremu życzenia imieninowe złożymy w niedzielę za tydzień podczas Mszy św. o godzinie 11.30.
  7. Od początku maja powrócimy do Mszy św. na Jaszczurówce w niedziele o godzinie 10.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 17.00.
  8. Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Zakopanem dziękuje za zebrane w naszej parafii na jego rzecz 1800 zł, które będzie wsparciem w niesieniu pomocy cierpiącym.
  9. Prosimy wszystkich parafian o modlitwę w intencji ciężko chorego br. Mirosława.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego i do wzięcia Głos z Cyrhli. Zapraszamy dzieci do zabrania broszurki z Ewangelią na dzisiejszą niedzielę.

ks. Andrzej Jerominek MIC, proboszcz

 

 

  

 
 
 
Facebook

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Miłosierdzia Bożego , siedziba: ul. Cyrhla 37, Zakopane 34 - 500.