Ogłoszenia Duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.06.2022 r

 

  1. Dziś zapraszamy na ostatnie spotkanie przed wakacjami kandydatów do bierzmowania, które odbędzie się o godzinie 18.00.
  2. W środę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu w sposób szczególny będziemy się modlić w intencji Ojca św. Franciszka.
  3. W najbliższy piątek przypada I piątek miesiąca. Tego dnia udamy się do chorych.
  4. W sobotę zapraszamy na godzinę 18.30 Misericordian i wspólnoty różańcowe na wspólny Różaniec i wymianę tajemnic.
  5. W niedzielę za tydzień będziemy gościć ks. Jakuba Biernackiego MIC, który podczas wszystkich Mszy św. będzie głosił homilie i podzieli się swym doświadczeniem pracy na misjach. Po każdej Mszy św. będzie on zbierał ofiary przeznaczone na wsparcie mariańskich misji na Filipinach.
  6. W czasie wakacji nie będzie spotkań biblijnych dla młodzieży i dorosłych.
  7. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się przy organizacji piątkowych uroczystości odpustowych w kaplicy na Jaszczurówce.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia Gość Niedzielny.
  9. Witamy wszystkich odpoczywających na wakacjach i życzymy dobrego wypoczynku.

 

ks. Andrzej Jerominek MIC, proboszcz

v

 
 
 
Facebook

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Miłosierdzia Bożego , siedziba: ul. Cyrhla 37, Zakopane 34 - 500.