Ogłoszenia Duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25.09.2022 r.

 

  1. Dziś w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych tzw. dominicantes i communicantes dla potrzeb statystycznych Kościoła katolickiego.
  2. W czwartek będziemy obchodzić Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  3. W środę spotkanie biblijne dla dorosłych, a w sobotę dla młodzieży.
  4. W sobotę rozpoczyna się październik, zapraszamy w dni powszednie na Różaniec na Jaszczurówce po Mszy św. o godzinie 17.00, a na Cyrhli o godzinie 18.30. W niedzielę na Jaszczurówce po Mszy św. o godzinie 10.00 a na Cyrli o godzinie 18.30. Dzieci o różańcu św. zostaną poinformowane przez panią katechetkę Katarzynę Gąsienicę i ks. Marka Kordaszewskiego. Za pobożne odmówienie Różańca można uzyskać odpust zupełny.
  5. W sobotę zapraszamy na Jaszczurówkę na nabożeństwo przebłagalne do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, połączone z modlitwą różańcową.
  6. W sobotę zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca i Misericordian na wymianę tajemnic różańca świętego i na Nabożeństwo przebłagalne do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. W Dekanacie zakopiańskim rozpoczynamy prace mające na celu zorganizowanie wyjazdu i przygotowanie młodych ludzi do udziału w ŚDM w Lizbonie, które odbędą się w dniach 1 – 6 sierpnia 2023 roku. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem – a mam na myśli młodzież w wieku 16 – 30 lat – zapraszamy w niedziele 9 października o godz. 16.00 na spotkanie informacyjno – organizacyjne w Sali przy Sanktuarium Narodowym MB Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

ks. Andrzej Jerominek MIC, proboszcz  

 
 
 
Facebook

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Miłosierdzia Bożego , siedziba: ul. Cyrhla 37, Zakopane 34 - 500.